USB Power Přepěťová Chyba PIC18F4550

S

SamanthaL

Guest
Ahoj všetci!

Já jsem v súčasnosti snažia rozhranie PIC18F4550 s PC cez USB port a jsem chyba, že je moc náporom, keď som plug na čipe.

Moja schematickom je nasledovné.I'm sorry Nechcem have a obraz, ale spoje sú jednoduché.Čip sa dostane jeho napájanie z USB.D a D-piny sú pripojené priamo do USB.V Vusb pin má 200nF kondenzátor pripojený k zemi.Som s použitím 20MHz oscilátor s dvoma kondenzátory pripojené k zemi.

Je to moc náporom hardvérový problém?Alebo je to niečo, s programom?Už niekto z vás mal tento problém skôr?

Vďaka!

 
Váš opis znie ako štandardné autobus-napájaný obvod, ako sa očakávalo, nevysvetľuje problém samozrejme.

is detected.

Ste nepovedali, v ktorej fáze zariadenia pripojenie / výčtu moci vlnou
je detekovaný.

Bolo by tiež zaujímavé, že aj keď sa deje v stave reset alebo bez operačného firmware, Neumožňujúc USB rozhrania vôbec.Ak je to tento prípad, ako len hardwarový defekt alebo skrat by mohol vysvetliť správanie.

Ak je detekovaný nadmernému po pravidelné zoznamu zariadení, nesprávne zariadenia deskriptorov môže banální dôvod.

 
Já nejsem naozaj istá, keď k nemu dôjde.Som amatér s USB kódu.Všetko čo viem je, že sa to stane, keď som zástrčku do USB portu.

Ak to pomôže, kód som pomocou sa pripája do zip súboru.(C dekomprimovať na disku. I'm pomocou HI-TECH kompileru.) Jedná sa o ukážku jsem z microchipc.com na simulujúcemu RS-232 port cez USB port.

Ďakujeme vám za vašu pomoc.
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
Ukážkový kód by mal byť OK Myslím, je to skôr o problém hardvéru.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top